Komu należy się zwrot prowizji od kredytów lub pożyczek?

Jeśli spełniasz przynajmniej jeden z opisanych warunków możesz otrzymać zwrot naliczonej przez banki lub inne instytucje finansowe zwrot pobranej prowizji od pożyczki lub kredytu. Co ważne nawet w 24 godziny od dostarczenia dokumentów.

W jaki sposób tak szybko?

–  Gdyż odkupimy od Ciebie za gotówkę należny ci zwrot i sami będziemy dochodzić prawa do zwrotu przed właściwym sądem.

Jeśli spełniasz przynajmniej jeden z warunków:

  1. Spłaciłeś kredyt przed terminem
  2. Korzystałeś z konsolidacji kredytów lub pożyczek. Niezależnie od tego czy kredyt konsolidacyjny spłaciłeś czy też nie spłaciłeś.
  3. Wpadłeś w pętle kredytową, jednak w historii posiadasz kredyty które zostały uznane jako spłacone np.: poprzez konsolidację, lub sam je spłaciłeś przed czasem.
  4. Bank lub instytucja finansowa sama proponowała ci dofinansowanie. Np.: Udzielono ci nowego wyższego kredytu, ale jednocześnie został rozliczony z tego kredytu poprzedni.

Jeśli spełniasz przynajmniej jeden z tych warunków możesz otrzymać zwrot prowizji nawet w jeden dzień.

 

Jak to działa:

Przykłady mogą być różne, więc warto zainteresować się czy tobie nie należy się jakikolwiek zwrot. Jednak banki niechętnie dokonują takich zwrotów dobrowolnie. Dlatego też warto skorzystać z odpowiednich kancelarii.

Podam może jeden z typowych przykładów.

Pani Basia w roku 2012 zaciągnęła chwilówkę w kwocie 3000zł do spłaty w ratach łącznie miała 4800zł. Jednak w czasie spłacania zaciągnęła kolejną w kwocie 6000zł do spłaty w ratach miała 9800zł. Następnie Pani Basia stwierdziła że ma za wysokie raty miesięczne do spłaty, więc skorzystała z kredytu konsolidacyjnego. Oczywiście uzyskała go. Kredyt został udzielony w kwocie 40.000zł, do spłaty było 56000zł. Jednak bank udzielający kredytu spłacił w jej imieniu pozostałe do spłaty części chwilówek, pozostałą część wypłacił pani Basi w gotówce. Pani Basia jest zadowolona gdyż co prawda dłużej będzie spłacała kredyt ale ma mniejszą ratę miesięczną.  W takiej sytuacji nie ma znaczenia czy Pani Basia spłaca kredyt konsolidacyjny czy też go nie spłaca, czy nawet jest on w windykacji czy też u komornika. Pani Basi należy się zwrot części prowizji pobranych od dwóch pierwszych chwilówek.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji skontaktuj się z nami odkupimy od Ciebie należny ci zwrot i sami odzyskamy je od odpowiednich instytucji. Ty otrzymasz gotówkę od nas i nie będą cię interesowały żadne rozprawy sądowe itd. Resztą my się zajmiemy, a ty będziesz miał spokój i gotówkę.

Skontaktuj się:

e-mail: kontakt@albertkredyty.pl

 

 

Uwaga; Dotyczy wszystkich pożyczek i kredytów udzielonych w okresie od 01.01.2012r do nadal.

 

 

 

Świadczenie dla opiekuna dorosłej osoby niepełnosprawnej

Wiele osób, opiekunów dorosłych osób niepełnosprawnych otrzymuje z MOPS-u lub GOPS-u tak zwany zasiłek dla opiekuna w wysokości 620zł. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że obecnie może otrzymywać nawet 1583zł co miesiąc, a z początkiem roku 2020 będzie to kwota 1829zł. Jest to „Specjalny zasiłek dla opiekuna dorosłej osoby niepełnosprawnej”.

Pytanie, jak to załatwić?

Otóż specjalny zasiłek opiekuńczy przysługuje na podstawie  wyroku Trybunału Konstytucyjnego  z dnia  21 października 2014 r., sygn. akt: K 38/13 stwierdzający, że art. 17 ust. 1b ustawy o świadczeniach rodzinnych w zakresie, w jakim różnicuje prawo do świadczenia pielęgnacyjnego osób sprawujących opiekę nad dorosłą osobą niepełnosprawną ze względu na moment powstania niepełnosprawności, jest niezgodny z art. 32 ust. 1 Konstytucji.

Komu nie chce się przepisów czytać to tak w skrócie:
Jeszcze musi być spełniony warunek: Chodzi o 1 grupę ZUS/KRUS lub znaczny stopień niepełnosprawności, ten znaczy stopień niepełnosprawności też daje duże szanse na otrzymanie świadczenia.

Tyle z prawnej strony.

Przejdźmy do rzeczy. Samemu pewnie będzie trudno o coś takiego się postarać, raczej będzie trzeba się odwoływać, jeździć do sądów itd. Istnieje jednak Kancelaria, która wszystko wykona za ciebie. W dodatku nie zapłacisz ani grosza zaliczki. Jednak nie przesadzajmy, nikt za darmo nie wykona tyle za ciebie, nie będzie jeździł za ciebie za friko do sądów. Umówioną prowizję zapłacisz dopiero po otrzymaniu świadczenia. Z pewnością będziesz zadowolony i nie wydasz więcej niż otrzymasz z ewentualnej kwoty wyrównania.  Pamiętaj jeśli nie otrzymasz  specjalnego zasiłku opiekuńczego, nie zapłacisz ani złotówki.

Jesteś zainteresowany

napisz do nas: kontakt@albertkredyty.pl

Jak kancelaria adwokacka może pomóc w oddłużaniu?

W dzisiejszych czasach ludzie, którzy żyją bez zaciągniętych zobowiązań finansowych należą do mniejszości. Ogrom społeczeństwa korzysta z szerokiej oferty kredytów, udzielanych przez instytucje bankowe oraz pozabankowe. W momencie terminowego spłacania ustalonego harmonogramu rat można spać spokojnie. Problem pojawia się wówczas, gdy zostaje utracona płynność finansowa. Oznacza to brak możliwości spłaty zaciągniętych kredytów, przy jednoczesnym zaspokojeniu podstawowych potrzeb życiowych. Przyczyn powstania niewypłacalności może być wiele: utrata pracy, rozwód, śmierć bliskiej osoby, choroba własna lub członka rodziny, a także takie niespodziewane zdarzenie jak wypadek.

Sytuacja osoby zadłużonej z dnia na dzień ulega pogorszeniu. Do codziennych stresów dłużnika dochodzą dodatkowo wizyty wierzycieli, windykatorów oraz komornika domagających się spłaty należności. Do kwoty kredytu zaś, doliczane są ogromne odsetki, spowodowane opóźnieniami w spłacie rat.

Ratunek dla zadłużonych

Na ratunek osobom zadłużonym przychodzi ustawa o upadłości konsumenckiej. Upadłość konsumencka jest to postępowanie sądowe mające na celu oddłużenie osoby, która w sposób niezawiniony stała się niewypłacalna. Aby poddać się procesowi oddłużania niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej, którą można znaleźć m.in. pod adresem https://ktmh.pl. Kancelaria adwokacka rzetelnie zajmie się przygotowaniem wszelkiej wymaganej dokumentacji sądowej. Na podstawie posiadanych informacji kancelaria wystąpi z wnioskiem o udzielenie oddłużenia do właściwego sądu rejonowego. W oparciu o dokładnie zweryfikowane akta, prawnik na rozprawie sądowej udowodni zasadność przyznania upadłości konsumenckiej. Kancelaria adwokacka wykaże w sądzie, że osoba zadłużona nie działała celowo na szkodę wierzycieli, a w sposób niezawiniony utraciła płynność finansową. Na potwierdzenie słuszności złożenia wniosku prawnik przedstawi niezbędne załączniki. Dzięki wysokiemu poziomowi świadczonych usług kancelaria adwokacka wielokrotnie przyczyniła się do poprawy jakości życia swoich klientów. Osoby oddłużone mogą reszcie odetchnąć i odzyskać upragniony spokój.

Jak sprawdzić czy otrzymam pożyczkę lub kredyt, zdolność kredytową

Chcesz sprawdzić czy otrzymasz pożyczkę? Możesz to zrobić składając wniosek w jednej z firm pozabankowych w zasadzie nic Cię to nie kosztuje a sprawdzisz swoją zdolność kredytową a w dodatku otrzymasz darmową pożyczkę, którą bez żadnych konsekwencji finansowych możesz po prostu zwrócić w ustalonym terminie.

Umożliwia Ci to np. netGotówka.
NetGotówka to serwis udzielający szybkich pożyczek przez Internet. Pieniądze dostępne są nawet w 15 minut, bez telefonów do pracodawców oraz ukrytych kosztów. Pożyczki udzielane są w kwotach od 600 do nawet 3500 złotych na okres od 2 do 6 tygodni. Pierwsza i co piąta pożyczka jest darmowa, czyli tyle samo ile pożyczasz tyle samo spłacasz, nie płacisz żadnych odsetek, ani prowizji, bez ukrytych kosztów. W zasadzie wystarczy tylko wypełnić wniosek oraz celem uwiarygodnienia podanych danych przesłać 1 grosz ze swojego rachunku bankowego. Na rynku istnieje wiele podobnych firm, jednak tylko w netGotówka masz nie tylko pierwszą pożyczkę za darmo, ale również co piątą. Wnioski można składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, również Niedziele i Święta.

Uwaga, pożyczka jest dostępna także dla obywateli z Ukrainy.

Składam Wniosek

 

Możesz tak że:

Wejść  do pierwszego sklepu z kredytami bankowymi online! FinAi to niezależny pośrednik kredytów w internecie. Wybierz kwotę kredytu, wypełnij prosty wniosek, potwierdź swoją tożsamość, wybierz jedną z wielu ofert bankowych, podpisz umowę SMSem i od razu otrzymaj przelew.

Bez względu na to czy otrzymasz kredyt czy też nie, otrzymasz bezpłatnie darmową ocenę kredytową.

Złóż Wniosek

 

Warto również pobrać swój raport z BIK. dzięki temu dowiesz się wszystkiego co banki i inne instytucje finansowe wiedzą o tobie. Warto zaznaczyć że co 6 miesięcy masz prawo do bezpłatnego raportu o sobie.

Pobierz Raport BIK

Giełda kryptowalut Coinbase – idealna na start

Coinbase to wiodąca giełda kryptowalut z San Francisco w Kalifornii. Giełda została założona przez Ben Reevesa, Briana Armstronga i Freda Ehrsama w 2012 roku. Reeves opuścił firmę wkrótce po tym, jak nie było zgody co do modelu biznesowego Coinbase.

Pierwotnie giełda wspierała tylko Bitcoin (BTC), ale później do platformy dodano Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC) i Bitcoin Cash (BCH) oraz EOS (EOS) – rozszerzając zakres usług na większą liczbę użytkowników.

Coinbase jest w pełni legalny jeżeli chodzi o prowadzenie działalności na terenie Stanów Zjednoczonych i był jednym z pierwszych w kraju, który uzyskał licencję BitLicense.

Giełda Coinbase - czytaj opinie, otrzymaj bonus $10 - przejdź na Kryptoporadnik.plCoinbase jest powszechnie chwalona za to, że jest jedną z niewielu firm działających w branży, które dążą do lepszych regulacji prawnych i bardziej przejrzystego prawodawstwa w branży blockchain.

Giełda Coinbase jest silnie obecna na arenie międzynarodowej – z globalnym zasięgiem obejmującym około 33 krajów i ponad 20 milionów użytkowników na całym świecie.

Coinbase stosuje model biznesowy business-to-customer (B2C), w którym sprzedają i kupują obsługiwane kryptowaluty bezpośrednio do i od swoich klientów. Pozwala to Coinbase rozdzielić zakres usług pomiędzy różne produkty, co pozwala jej obsługiwać zróżnicowaną bazę klientów.

Podstawowe usługi brokerskie giełdy są obsługiwane w ramach Coinbase Consumer, która oferuje konsumentom kantor do natychmiastowego zakupu kryptowalut i tokenów bezpośrednio ze strony Coinbase.

Platforma jest przyjazna dla użytkowników, łatwa w obsłudze, a proces weryfikacji jest szybki i bezpieczny. Ponadto warto wspomnieć, że prowizje pobierane przez giełdę są stosunkowo niskie, a na dodatek Coinbase przygotował bonus dla nowych klientów w postaci darmowych $10 w BTC za zakup kryptowalut na łączną kwotę $100.

Bezsprzecznie jest to miejsce, w którym warto rozpocząć swoją przygodę z Bitcoinem i kryptowalutami. Coinbase jest szanowanym i znanym podmiotem, dlatego nie ma obaw o bezpieczeństwo.

Zarabiaj kryptowaluty surfując po internecie z Brave Browser

Brave Browser to znacznie więcej niż przeglądarka internetowa, Brave to nowy sposób postrzegania sieci. Brave to otwartoźródłowa i szybka przeglądarka Internetowa, budowana przez zespół pionierów sieci zorientowanych na prywatności i wydajności.

Twoja uwaga jest cenna. Zarabiaj kryptowalutę BAT oglądając reklamy respektujące prywatność

W Twojej starej przeglądarce, płaciłeś Twórcom za przeglądanie stron internetowych poprzez wyświetlanie reklam, z których właściciele czerpią zysk. Z reguły traciłeś wiele cennego czasu na ładowanie inwazyjnych reklam i technologii, które obciążały Twój komputer i internet, niejednokrotnie zasłaniając dużą część widoku na wyświetlanej stronie. Ponadto Twoje dane osobowe trafiały do ogromnych sieci reklamowych, czerpiących zysk z informacjach o Twojej aktywności w Internecie.

Przeglądarka Brave ceni Twój czas i wygodę. Dostrzega ona problem braku bezpieczeństwa i prywatności w obecnej erze Internetu. Brave chroni Twoje prywatne dane, a dodatkowo nagradza Cię za wyświetlanie nieinwazyjnych reklam.

Brave Rewards (Nagrody Brave) opierają się na Basic Attention Token (BAT), kryptowalucie, której zadaniem jest łączenie twórców treści (właścicieli witryn internetowych, kanałów YouTube itp.) i użytkowników, nagradzając obie strony.

Kiedy dołączysz do Brave Rewards, Twoja przeglądarka automatycznie rozpocznie naliczanie (tylko na lokalnej pamięci masowej Twojego urządzenia) uwagi, jaką poświęcasz odwiedzanym stronom. Raz w miesiącu Brave Rewards wyśle odpowiednią ilość BAT, podzieloną w zależności od uwagi użytkownika, z lokalnego portfela w przeglądarce na odwiedzane strony. Możesz usuwać strony, których nie chcesz obsługiwać, a także bezpośrednio napiwki dla twórców. Możesz także uzyskane kryptowaluty zachować dla siebie i na przykład sprzedać je na giełdzie.

Największa giełda kryptowalut – Binance – Jak się zarejestrować?

Jedną z najbardziej znanych na świecie giełd kryptowalut jest Binance. Zbudowała ona wokół siebie ogromną społeczność. Firma została założona w Chinach i z początku kierowała swoją ofertę tylko do użytkowników tego kraju. Ponieważ po jakimś czasie w Chinach wprowadzono restrykcyjne regulacje, postanowiła ona dokonać ekspansji na rynek międzynarodowy. Okazało się to strzałem w dziesiątke, ponieważ Binance jest obecnie jedną z największych giełd kryptowalut na świecie!

Jak używać Binance do handlu kryptowalutami?

Rejestracja na giełdzie Binance jest banalnie prosta i nie powinna być problemem dla większości użytkowników internetu. Po pierwsze i najważniejsze, musisz podać swój adres e-mail i utworzyć hasło podczas rejestracji. W Binance nie jest konieczne wprowadzanie kodu referencyjnego, ale jest to możliwe. Po wprowadzeniu tych informacji otrzymasz wiadomość e-mail, którą będziesz musiał potwierdzić swoje konto.

Następnym krokiem jest zalogowanie się, poprzez wypełnienie danych logowania. Binance posiada unikalny system bezpieczeństwa, który wymaga od użytkowników rozwiązania zagadki poprzez przemieszczanie elementów układanki. Jest to jednak bardzo proste, ale gwarantuje, że roboty nie będą mogły zalogować się na Twoje konto!

Weryfikacja konta

Jak tylko się zalogujesz, zobaczysz główny panel zarządzania Binance. Zazwyczaj w tym momencie potwierdziłeś już swoje konto, co oznacza, że teraz możesz bezpiecznie handlować kryptowalutami! Zanim jednak zaczniesz to robić, koniecznie musisz zweryfikować swoje konto. Dzięki temu będziesz mógł dokonywać większych transakcji.

Weryfikacja konta jest stosunkowo prosta i ogranicza się do przesłania skanów dokumentów, które potwierdzą Twoją tożsamość. Jest to element systemu KYC & AML, który chroni giełdę przed praniem brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Po przesłaniu wszelkich danych należy odczekać od kilku minut nawet do kilku dni. Weryfikacja z reguły jest szybka, jednak może zdarzyć się, że trafi do ręcznego sprawdzenia.

Po zweryfikowaniu konta wystarczy zasilić je kryptowalutami lub walutą FIAT (funkcjonalność w trakcie wprowadzania) i zacząć trading na platformie Binance.com.

Europa eu – konto w dowolnym państwie Unii Europejskiej

Teraz możemy otworzyć podstawowy rachunek bankowy (konto osobiste) w dowolnym kraju Unii Europejskiej. Mamy do tego pełne prawo. Jeśli z różnych powodów np. zajęcie komornicze nie chcesz otworzyć konta w Polsce, możesz wybrać sobie dowolny kraj Unii Europejskiej, w którym otworzysz sobie konto. Ważne jest to że żaden kraj nie ma obowiązku prowadzić rachunku w twojej walucie, więc musisz się liczyć z ewentualnym przewalutowaniem, najczęściej na EURO, USD, lub walutę danego państwa. Jednak należy zwrócić uwagę że w różnych krajach istnieją różne kryteria dotyczące obrotów z których nie koniecznie musisz się tłumaczyć, czy też kwotą wolną od zajęć komorniczych. W naszych warunkach i tak można sobie zadać pytanie „który komornik będzie szukał twojego konta po całej Europie?” Jest to jakieś wyjście dla osób zadłużonych, ale nie tylko. Podaję link do Europa.eu tu szczegółowo zapoznasz się z twoimi prawami.
Jeśli ten krótki artykuł był pomocny nie przelewaj nic na żaden rachunek, lecz podziel się nim z innymi.

500 Plus a niewielkie przekroczenie progu dochodowego

Często bywa taka sytuacja że przekroczymy kryterium dochodowe o kilka złotych, co staje się powodem do wydania decyzji odmownej w sprawie zasiłku 500 plus. Otóż taki stan rzeczy nie jest sprawiedliwy społecznie, co potwierdza Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gdańsku.

Wojewódzki Sąd Administracyjny  w Gdańsku  wydał wyrok w sprawie matki, której dochody przekroczyły  7,82 zł  od kryterium uprawniającego do 500 zł na pierwsze dziecko w rodzinie. Sąd Wyrokiem uchylił decyzje I i II Instancji odwoławczej, które zgodnie z przyjętymi w Ustawie kryteriami dochodowymi odmówiły matce prawa do przedmiotowego świadczenia. Czytaj dalej 500 Plus a niewielkie przekroczenie progu dochodowego