Konto Black Cat Card i 10 Euro na powitanie, oraz 2,2% rocznie

BLACK CAT CARD

Black Cat Card to nowoczesne konto w Maltańskim banku, które może założyć sobie każdy mieszkaniec Unii Europejskiej, niezależnie od tego w jakim państwie obecnie mieszka, czyli Polak również.  Główną walutą konta jest Euro. Konto w podstawowej wersji jest zupełnie bezpłatne, 0rocentowanie środków 2,2%. Brak jest nawet opłaty za wysyłkę fizycznej karty z Malty, wirtualną otrzymasz od razu.  Dodatkowo za założenie konta obecnie w promocji każdy otrzymuje 10 Euro na start, pod warunkiem że konto zostało założone z czyjegoś polecenia. Kwota 10 Euro jest do dyspozycji  (na rachunku), już tego samego dnia w którym założyliśmy konto. Można skorzystać z mojego kodu polecającego:  AAH1Q5 . Jeśli nie wpiszemy kodu, konto oczywiście też założymy, ale nie otrzymamy 10€.  Przy czym nie musimy korzystać z żadnego specjalnego linku. Możemy  możemy wejść na stronę banku nawet z Google. Ważne jest aby później przy końcu rejestracji wpisać podany kod. Kartę płatniczą otrzymamy na podany przy rejestracji adres. Numer IBAN konta będzie maltański, wobec czego wpłat możemy dokonywać za pomocą przelewów zagranicznych, co obecnie w wielu bankach jest bezpłatne, a środki są dostępne na naszym rachunku najczęściej w następnym dniu roboczym.

Pewnym utrudnieniem będzie to że wniosek jest w języku angielskim. Jednak możemy korzystać z tłumacza który jest niemal w każdej przeglądarce. Co ważne nie używamy polskich liter.  Np: zamiast  Ł wpisujemy L, zamiast ó o,  zamiast ś, s itd. Wpisując adres zamieszkania, przy numerze mieszkania możemy wpisać “0” jeżeli nasz numer nie posiada numeru mieszkania.

Zarejestrować możemy się zarówno przez komputer jak i telefon.  Wszystkie formalności załatwiamy przez kilka minut . Do rejestracji potrzebny będzie dowód osobisty, będziemy poproszeni o zdjęcie pierwszej strony. Będziemy również poproszeni o zrobienie zdjęcie twarzy.  Tu nie musimy jakoś specjalnie wyglądać, jednak powinno być wyraźne, zwróćmy uwagę na dobre oświetlenie. Porównywać je będzie robot, całą operację wykona natychmiast w ciągu kilkunastu sekund. W każdej chwili możemy skontaktować się z pomocą, która bardzo chętnie i dobrze pomoże.  Co prawda nie ma pomocy w języku polskim.  Jednak w takiej sytuacji po prostu rozmawiajmy przez czat z użyciem tłumacza.

Po założeniu konta otrzymamy ofertę z dodatkową promocją, polega ona na tym że jeśli w ciągu 2 miesięcy od przystąpienia do promocji zrobimy zakupy kartą na łączną kwotę 1000€, to otrzymamy jeszcze dodatkowo 40€. Sam proces rejestracji jest prosty, początkowo pojawiało się dużo błędów, jednak obecnie system został poprawiony. Jeśli dużo podróżujemy, waluty są przeliczane zgodnie z kursami międzybankowymi, a więc dużo korzystniejszymi niż w kantorze. W Polsce możemy z karty korzystać wszędzie, wypłacać środki z bankomatów.  Później otrzymamy również własny kod polecający, za każde polecenie nowej osoby również otrzymamy nagrodę na nasze konto.

Link do    BLACKCATCARD

Otwórz konto Blackcatcard

AAH1Q5

Pamiętaj o kodzie polecającym na 10€  AAH1Q5

Zasady Programu Poleceń

BlackCatCard powstał w 2020 roku, posiada licencje instytucji pieniądza elektronicznego przez maltański odpowiednik polskiej Komisji Nadzoru Finansowego – Malta Financial Services Authority.

Konto BlackCatCard jest darmowe z wyszczególnieniem limitów:

 • miesięcznie 5 przelewów SEPA za darmo (potem 0,2 euro za każdy)
 • przelewy wewnętrzne – darmowe
 • wypłaty z bankomatów są darmowe do 200 euro na miesiąc (każdy następny to opłata 1%)
 • zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych bezpłatnie.
 • doładowanie top-up to koszt 3,5% prowizji  z tego nie  trzeba korzystać.
 • najlepiej konta zasilić zwykłym przelewem
 • darmowa karta Mastercard i jej wysyłka pocztą,  każda nowa karta kosztuje 7 euro.
 • Rezygnacja z konta przed upływem 2 miesięcy to opłata 2 euro.
 • Gdy nie korzystamy z konta przez okres co najmniej pół roku, możemy zostać obciążeni kwotą 15 euro.

Uwaga Aktualizacja 03.10.2021r

Blackcatcart wprowadza do wyboru 2 rodzaje do wyboru CASHBACK (zwrotu gotówki)

 1. Zwrot za wszystkie zakupy w wysokości 0,1% ich wartości. Za zakupy na Amazon 2%. Wystarczy tylko zapłacić kartą.
 2. Oprocentowanie środków na rachunku w wysokości 2,2% rocznie – Warunek saldo na koncie ponad 300 € , oraz zakupy kartą za co najmniej 200 € w miesiącu. Jednak maksymalne saldo nie może przekroczyć 100.000 €. Ze środków można cały czas korzystać, nie trzeba deklarować okresu lokaty. Jest to po prostu oprocentowanie takiej sumy środków jakie posiadamy na koncie, liczona każdego dnia. Regulamin 

Konto obsługuje również Kryptowaluty,  jednak to już nie powinno nikogo dziwić. Ponadto że jest to nowoczesne konto dla każdego, może się również bardzo przydać osobie z zajęciami komorniczymi. Jest bardzo mało prawdopodobne że jakikolwiek komornik wpadnie na pomysł aby na Malcie szukać konta do zajęcia.

W razie pytań proszę pisać na:  kontakt@albertkredyty.pl

Uwaga, według zapowiedzi od 15 lipca 2021r Bonus zmieni się na 10 €, liczy się data kiedy rozpoczniemy rejestrację.

2 odpowiedzi do “Konto Black Cat Card i 10 Euro na powitanie, oraz 2,2% rocznie”

  1. Też tak miałem, myślę że chodziło o oświetlenie, przeszło mi dopiero przy naturalnym oświetleniu, bez żadnej lampy, po prostu światło słoneczne ale w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *