Pożyczka przez czat, włącz czat pożyczkowy

Rozpocznij czat pożyczkowy

Nowość na rynku finansowym. Pierwsza pożyczka przez czat. Pożyczkę możesz otrzymać nawet po 3 minutach. A środki finansowe znajdą się na twoim koncie nawet po 15 minutach.

Warunki są proste:

1. Musisz mieć ukończone 18 lat

2 . Dochód przynajmniej 500 zł miesięcznie.

3 Nie możesz być negatywnie wpisany do takich baz jak BIK BIG itp.

Pożyczka dostępna jest w kwocie do 25.000zł na okres do 36 miesięcy  RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 119,20%

Jak wspomniano na wstępie pożyczka przez czat jest ewidentną nowością na polskim rynku finansowym. Różni się pod wieloma względami np. z pożyczką przez telefon czy też Internet (on-line). Jeśli wnioskujemy o pożyczkę przez Internet wypełniamy gotowy wcześniej przygotowany wniosek. Jeśli natomiast decydujemy się na złożenie wniosku telefonicznie, musimy być od razy przygotowani na pytania konsultanta. W przypadku czatu natomiast możemy nad każdym pytaniem zastanowić się dowolną chwilę czasu a konsultant nie słyszy naszego głosu, nie czuje ewentualnego naszego zdenerwowania. Więc jest to opcja bardziej komfortowa. Warunki otrzymania pożyczki też nie są zbyt wygórowane. Przecież dochód w wysokości 500zł nie jest czymś trudnym do osiągnięcia. Na dobrą sprawę wystarczy chociażby zasiłek 500 plus. czy też otrzymywane alimenty.

Jeśli rozpoczniesz czat, pierwsze pytanie skierowane do ciebie będzie mniej więcej takie: Jakiej kwoty potrzebujesz i na jaki okres. W odpowiedzi otrzymasz obliczoną  wysokość raty.

Jesteś zainteresowany?

Rozpocznij czat

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *