Jak zarobić na kredycie?

Na pierwszy rzut oka propozycja, aby zaciągnąć kredyt i założyć lokatę wydaje się mało logiczna, a nawet absurdalna. A jednak tak nie jest.

Korzystając z różnych promocji sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Firma pożyczkowa Smartney.pl stworzyła promocję, polegającą na możliwości zwrotu zaciągniętego kredytu w okresie 101 dni nie płacąc żadnych kosztów ani odsetek. Zastrzegła sobie jednak że raty należy spłacać terminowo.  Maksymalna kwota pożyczki to 60.000zł.  W okresie 101 dni przypadną 3 raty do spłacenia. Czyli  w ciągu tych 3 miesiecy należy spłacać raty zgodnie z harmonogramem pożyczki, następnie spłacić całą różnicę pomiędzy 60.000zł a kwotą którą spłaciliśmy w ratach. Czyli łącznie spłacamy 60.000zł

Link do promocji: smartney.pl

Pożyczone pieniądze przeznaczamy na lokatę w dowolnym banku. Nie ma znaczenia w którym, gdyż we wszystkich bankach działających w Polsce zgromadzone środki są gwarantowane przez Skarb Państwa. Więc wybieramy najlepszą ofertę. Obecnie proponuję Getin Bank który proponuje 3 miesięczną lokatę oprocentowaną w wysokości 4,5%

Link do lokaty getinbank.pl

Reasumując. Pożyczamy 60.000zł z tej kwoty odliczamy sobie potrzebną kwotę na spłatę 3 rat.  Resztę wpłacamy na 3 miesięczną lokatę.  Z pozostawionej kwoty spłacamy w terminie lub przed terminem 3 kolejne raty. Po 3 miesiącach kończy się termin lokaty. Kwotą z lokaty spłacamy pozostałą część kredytu tak aby łączna kwota spłaty wynosiła 60.000zł. Naszym zyskiem natomiast jest cała kwota uzyskanych odsetek z lokaty.

Tu należy dodać że wszysko możemy załatwić przez Internet korzystając z wyżej zamieszczonych linków. Jednak bardzo istotne jest to aby nie przegapić terminu spłaty żadnej z tych 3 rat. Więc lepiej spłacić je wcześniej.

Uwaga, promocja w smartney, na razie obowiązuje do końca czerwca 2022r

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *