Jak uniknąć oszustwa na Kryptowalutach – Bitcoin i nie tylko

Zanim rozpoczniesz Inwestycje w Kryptowaluty przeczytaj  dokładnie ten artykuł zanim będzie za późno.

Już chyba wszyscy wiedzą, że kryptowaluty nie występują w banknotach, ani fizycznych monetach. Jednak istnieje jeszcze wiele innych ważnych szczegółów na które należy zwrócić uwagę.

Nie kupujemy Bicoinów i innych kryptowalut od obcych osób, ani żadnych brokerów – możemy je zawsze bezpiecznie i po średnim kursie kupić na giełdzie kryptowalut.

Uważajmy na wszelkiego rodzaju plany inwestycyjne przynoszące duże zyski związane z rynkiem kryptowalut.

Z przymróżeniem oka traktujmy ofety w których na początek musimy zainwestować tylko 1000 Dolarów lub Euro. Na giełdach możesz zacząć inwetycje  kwotą już nawet 10zł . Jednak najczęściej 10-15 Dolarów lub Euro.

Nie reagujmy na namowy i reklamy na portalach społecznościowych.

Nie istnieje opcja “pewnego, ani szybkiego i wysokiego zysku” – na kryptowalutach możesz zarobić, ale możesz i stracić. Jeśli ktoś Ci proponuje że napewno zarobisz – nie ufaj mu.

Nie instaluj żadnego oprogramowania ( aplikacji) które daje jakikolwiek dostęp do twojego urządzenia (telefonu, laptopa) innej osobie. Nie podawaj nikomu żadnych haseł.

Karty kredytowej możesz używać tylko do zakupów na sprawdzonej giełdzie.

Sprawdzaj czy e-maile i sms-y przychodzą z właścicego adresu.

Jeśli nie jesteś pewien umiejętności językowych na początku korzystaj z giełd kryptowalut które są dostępne również w języku polskim.

Jeżeli jednak masz zamiar spróbować inwestycji w kryptowaluty. Zacznij od małej kwoty, w każdej chwili będziesz mógł ją podnieść.  Korzystaj ze znanych giełd. Na wybranej giełdzie należy zarejestrować się. Otrzymasz swoje konto, z którego w każdej chwili będziesz mógł wypłacić swoje środki, tak samo jak ze zwykłego konta bankowego. Otrzymasz również bezpłatne konto kryptowalutowe, na którym będziesz mógł przechowywać zakupione kryptowaluty.

Na początek proponujemy 2 sprawdzone od kilku lat działające giełdy kryptowalut.

  1. Zonda (dawniej Bitbay) Jest to Giełda w sam raz na początek, w języku polskim.  Możesz na niej kupować i sprzedawac wiele kryptowalut. (cały czas przybywają nowe).  Szybko się zarejestrujesz, pamiętaj że kryptowaluty zmieniają cenę zarównowno w górę jak i w dół.  Otrzymasz tam bezpłatne konto, do dyspozycji kantor walutowy. Możesz handlować w Złotówkach. Minimalny depozyt to 10PLN. Możesz  zarejestrować się korzystając z naszego linku polecającego:  https://auth.zonda.exchange/ref/PxeKOMuKVpeh
  2. Binance.  Najstarsza i zarazem jedna z największych giełd kryptowalut, również posiada język polski. Konto bezpłatne, szybka rejestracja. Możesz rozpocząć Inwestycje już kwoty 15 €. Możesz handlować z dźwignią w zależności od wybranej opcji x3, x5,  x10, a nawet x125. Każdy może otrzymać kredyt  na handel bez względu na zdolność kredytową, czy BIK.  Kredyt bez prowizji, oprocentowany w/g tabeli w zależności od waluty, lub kryptowaluty. Jeśli zarejestrujesz się z naszego linku polecającego otrzymasz upominek.  ( może to być  500 dolarów do zainwestowania – nie wypłacisz ich, ale zysk z inwestycji już tak, a także  200 dolarów darmowej pożyczki. Oczywiście pożyczyć możesz więcej.  Na upominek musisz poczekać najczęściej 2-3 dni, informacje przyślą Ci na twój e-mail.    Link polecający;       https://accounts.binance.com/pl/register?ref=314341506    Jeśli będziesz się rejestrował z innego linku po prostu wpisz podczs rejestracji ten kod: 314341506

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *