Pożyczka na spłatę ZUS i US dla firmy

Opiszemy tutaj po kolei krok po kroku, jak wyjść z  patowej  sytuacji finansowej, prowadząc działalność gospodarczą i zaproponujemy rozwiązanie  wraz z konkretną ofertą pomocy.

Jak wiadomo gdy powstaną zaległości wobec takich instytucji jak ZUS, czy też Urząd Skarbowy, w dodatku jak to zazwyczaj bywa jeszcze zaległości kredytowe wobec banków czy też spóźnione spłaty pożyczek  pozabankowych, sytuacja zaczyna wymykać się z pod kontroli.

Banki odmawiają nam wówczas udzielenia kolejnego kredytu na spłatę zobowiązań, najczęściej jeszcze uzależniają swoją decyzję od wcześniejszej spłaty zobowiązań wobec ZUS i Urzędu Skarbowego. Istotna dla nich jest również nasza historia kredytowa otrzymana z BIK.  (Biuro Informacji Kredytowej).

Potrzebujemy wówczas szybkiej pożyczki na spłatę bieżących i zaległych zobowiązań, zwłaszcza wobec US i ZUS aby otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu. Dobrze by było sprawić aby również zlikwidować jakiekolwiek opóźnienia w spłacie kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych. Jednak to nie wystarczy aby otrzymać pomoc.  Musimy mieć jeszcze jakiś pomysł aby wyjść z ciężkiej sytuacji, aby nie powtórzyła się za jakiś czas ponownie.

Jeśli już mamy jakikolwiek plan, pomysł możemy skorzystać  z pomocy firmy  Wealthon  która to proponuje pożyczkę pomostową na 10 dni bez zbędnych  formalności. Pożyczkę na spłatę zaległości wobec ZUS i US celem otrzymania zaświadczenia o niezaleganiu i otrzymania kredytu bankowego.  Aby otrzymać taką pożyczkę musimy jednak w jakiś sposób uwiarygodnić że jesteśmy w stanie ją spłacić. Zabezpieczeniem pożyczki jest tylko oświadczenie  o “dobrowolnym poddaniu się egzekucji”.  Kwota pożyczki uzależniona jest ot potrzeb, maksymalnie to 100.000zł. Przy czym nie ma znaczenia czy prowadzimy spółkę, czy też jednoosobową działalność gospodarczą. Firma musi być jednak zarejestrowana i faktycznie prowadzić działalność gospodarczą. Przy czym nie ma znaczenia czy jest to handel, produkcja, usługi, transport, budownictwo. Pożyczka nie jest tania gdyż prowizja od jej udzielenia wynosi od 0-15 %. Ale jak to się mówi “coś za coś”. Wszystkie formalności załatwimy bardzo szybko przez Internet, nie potrzebujemy specjalnego zabezpieczenia. W rezultacie szybko wyjdziemy z trudnej sytuacji i ruszymy w kierunku rozwoju naszej firmy. Z otrzymanego kredytu bankowego spłacimy pożyczkę. Musimy jednak pamiętać aby do banku wnioskować o dużo wyższą kwotę, nie tylko na spłatę tej pożyczki, aby dysponować środkami na dalszą działalność.

 

Teraz zostaje nam jeszcze wybór banku.  Banki proponują nam bardzo różne warunki, często uzależnione od wielkości i rodzaju działalności. Od tego czy jesteśmy jednoosobową, rodzinną firmą, czy też spółką cywilną lub kapitałową. W większości banków obecnie również załatwimy kredyt przez Internet. Dlatego też polecamy kilka na bieżąco uaktualnianych ofert bankowych i proponujemy samodzielny wybór najkorzystniejszej dla siebie: Pożyczki Kredyty Dotacje dla Firmy (produktyfinansowe.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *