Pożyczka na leczenie i zabiegi medyczne

Pożyczka na leczenie i zabiegi medyczne.

Specjalna pożyczka na zabiegi medyczne i leczenie oferowana przez Mediraty różni się od innych pożyczek, kredytów tym że kwota pożyczki przelewana jest bezpośrednio do właściwego gabinetu medycznego, kliniki, czy szpitala w którym podejmujesz płatne leczenie.  Oczywiście pożyczkodawca uwzględnia również koszty późniejszej rehabilitacji itd. Zatem do 20% pożyczki może zostać przelane na twoje własne konto.

Pożyczka na zabiegi medyczne oraz leczenie jest niżej oprocentowana niż zwykła pożyczka pozabankowa, a tak że nieco niżej niż w zwykłych bankach komercyjnych. RRSO wynosi bowiem 22,85%. Przy czym dostępna jest również pożyczka na 0% przy spłacie do 12 miesięcy. Wówczas tyle samo ile pożyczamy tyle samo zwracamy. Nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Pożyczka Mediraty może zostać przeznaczona na dowolne usługi medyczne leczenie lub zabiegi. Przede wszystkim na takie jak:

Stomatologia, między innymi: leczenie zębów, dziąseł, leczenie kanałowe, próchnicy, zapłata za protezę, oraz inne.

Ortopedia, czyli złamania kości, miednicy itp.

Laryngologia

Urologia

Chirurgia plastyczna,  operację plastyczną i nie tylko.

Rehabilitacja

Bariatria

Optyka

Flebologia

Estetyka

Okulistyka, również zaćmy

Ginekologia, porady

Diagnostyka i Genetyka

a nawet Weterynaria.

a tak że:

Wszelkie komercyjnie świadczone usługi stomatologiczne, ambulatoryjnie szpitalnie, z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, rehabilitacyjne, weterynaryjne.

Dzięki pożyczce możesz szybko realizować środki na terenie całej Polski, nie angażując własnej gotówki.

Złóż Wniosek

Informacja o RRSO. Definicja Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania nie oznacza rocznego oprocentowania ani rocznych kosztów pożyczki. Dla różnych okresów spłaty i różnej wysokości kwoty pożyczki RRSO może być różne lub takie samo. Rzeczywisty i całkowity koszt pożyczki jest wyrażony w złotówkach. Reprezentatywny przykład dla pożyczki w systemie MediRaty w wysokości 5 200 zł: całkowita kwota do zapłaty wyniesie 6 437,52 zł w 24 ratach równych po 268,23 zł, oprocentowanie stałe 6,69%, całkowity koszt pożyczki 1 237,52 zł (w tym: opłata przygotowawcza 867,36 zł, odsetki 370,16 zł) Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,85%. Wyliczenie zostało przygotowane na dzień 24.04.2018 r. Dla innych parametrów pożyczki wartość RRSO może być inna. Kwota i warunki pożyczki uzależnione są od Twojej indywidualnej zdolności i oceny historii kredytowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *