Pożyczki w Niedzielę i Święta 24h na Dobę

Przedstawiamy pełen wykaz pożyczek dostępnych w 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, czyli również w soboty, niedziele i Święta, oczywiście także w nocy.

1.Wykaz dostępnych Chwilówek

2.Wykaz Polecanych pożyczek

Często zdarzają się sytuacje że potrzebujemy nagle gotówki, jest akurat weekend. Wówczas możesz złożyć wniosek o pożyczkę w dowolnym czasie, a środki wpłyną na rachunek bankowy nawet w ciągu 15 minut od chwili akceptacji wniosku.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt że niektóre instytucje finansowe w weekend przyjmują tylko wnioski, a realizują wypłatę w dni robocze. Dlatego na wszelki wypadek możemy złożyć kilka wniosków w różnych instytucjach.

Wyżej umieściliśmy dwa linki dotyczące instytucji działających 24h /7 dni w tygodniu. Jednakże szczególnie polecamy takie jak:

Warto dodać że każdy operator posiada możliwości zweryfikowania Cię nawet w nocy, gdyż robią to roboty. Takie bazy danych jak BIK BIG i podobne dostępne są on-line non stop.

Inną ważną rzeczą na którą należy zwrócić uwagę to np.: bank w którym posiadasz konto. Otóż większość banków przeleje kwotę pożyczki natychmiastowo, lecz niektóre tylko w godzinach określonych przez siebie.

Tym nie mniej większość pożyczkodawców posiada kilka rachunków bankowych i przesyłają kwotę pożyczki na twój rachunek praktycznie momentalnie, nawet często robi to po prostu automat. Ponadto firmy pożyczkowe korzystają z usług takich instytucji jak np.: Przelew 24, Blue Media, Dotpay i innych podobnych które przekazują środki finansowe niemalże natychmiast praktycznie na każdy rachunek bankowy.