Gdzie można dodać artykuł z linkiem?

Napisz Swoją Opinię – dodaj wpis

Na tej stronie możesz wyrazić swoją opinię o dowolnej instytucji finansowej. Zarówno o Banku jak i instytucji pozabankowej. Jeśli natomiast jesteś pośrednikiem, możesz napisać krótki artykuł reklamujący swoją działalność.

Aby dodać wpis należy się zarejestrować. W przypadku gdy nie otrzymasz linku aktywacyjnego napisz do: kontakt@albertkredyty.pl

Otrzymasz wówczas w możliwie najszybszym czasie hasło do logowania, które później zmienisz sobie dowolnie.

Ogólne zasady: Tekst powinien być dłuższy niż 1000 znaków. W tekście możesz umieścić 1 aktywny link, możesz dodać obrazki lub zdjęcia. Tekst powinien być unikatowy, co znaczy nie powielany w wielu miejscach w Internecie. Twój wpis będzie pozycjonowany w Internecie. Bezpośredni odnośnik do twojego wpisu pojawi się na górze artykułu, możesz go zmienić.

Jeśli uważasz że powinny się znaleźć inne kategorie, również napisz, stworzymy ją możliwie jak najszybciej. Po czy będziesz mógł przenieść swój wpis do nowej.

Pamiętaj, pod każdym twoim artykułem jest miejsce na komentarze. Komentarze innych użytkowników będą widoczne dopiero wtedy  gdy Ty je zaakceptujesz lub zrobi to administrator. Aby zaakceptować należy się zalogować.

Każdy napisany artykuł możesz na bieżąco aktualizować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *