Dla Zadłużonych

Waluty

Informacja kredytowa

Dla Zadłużonych

Telekomunikacja

Energia

Telewizja

Propozycje Dla Zadłużonych i nie Tylko

Czyli Pożyczka na Poprawę Zdolności Kredytowej, Raporty BIK, Wpisy w Księgach Wieczystych, Kredyt Konsolidacyjny, Upadłość Konsumencka, Program Naprawczy, Konta i Karty bez dostępu Komornika, Przedawnienie, Bezpłatna Konsultacja, Zawieszenie bieżących spłat, Szybki Sprzeciw od Nakazu Zapłaty, anulowanie Długów od Firm Windykacyjnych, Kwota Wolna od Zajęć Komorniczych

Centrum Oddłużeniowe

Bezpłatna Konsultacja

Wybierz  jedną z Opcji wypełnij formularz kontaktowy i zamów bezpłatną konsultację

Oferty Pożyczek dla Osób z wpisami w BIK

Poniżej znajdują się oferty instytucji pozabankowych, które deklarują możliwość udzielenia pożyczki również  osobą mającym opóźnienia w spłatach i są wpisane do rejestrów takich jak BIK, jednak instytucje mają różne zasady, dlatego warto złożyć wniosek w każdej z nich. Przy czym instytucje nie gwarantują że każdemu udzielą pożyczki.

Kwota Wolna od zajęcia przez Komornika na Rachunku Bankowym

Zgodnie z Obowiązującymi przepisami o kwocie wolnej od zajęć na rachunku bankowym dla osób fizycznych.
Kwotę wolną od zajęcia określają zapisy art. 54 Prawa bankowego. Który mówi że wolne od zajęcia będą środki do wysokości 75 proc. minimalnego wynagrodzenia za pracę. W roku 2023 minimalne  wynagrodzenie to kwota 3600zł, czyli kwota wolna od zajęć to 2 700 zł miesięcznie.  W roku 2024 kwota wolna od zajęć to 3181,50 zł. Oznacza to że jeżeli komornik zajmie konto bankowe to co miesiąc musi nam zostawić na rachunku 3181,50 zł z bieżących wpływów plus wpływy takie jak np Zasiłki z Ośrodków Pomocy społecznej, Alimenty, dopłaty do Węgla i inne zwolnione na podstawie innych ustaw.  Pozostałą kwotę może natomiast zająć.   Warto tu dodać że rachunek bankowy musi zostać założony na osobę prywatną a nie na firmę. Z firmowego rachunku bankowego komornik może zając całą kwotę

Zagraniczne Konta Bez Komornika

Revolut to Bank w Anglii, konto jest bezpłatne i wielowalutowe, w tym również w złotówkach.

Posiadając konto Revolut możesz przyjmować i wydawać pieniądze w dowolnej walucie, w tym również w PLN czyli polskich złotówkach bez konieczności przewalutowania. Jeśli jednak masz zamiar przewalutowywać daną kwotę, zrobisz to wyjątkowo tanio. Przelewy możesz natychmiastowo wysyłać i odbierać z pośród 200 państw. Komornik nie ma dostępu do konta poprzez system Ognivo.

 

Oferta tymczasowo nieaktualna

Scorector to wyjątkowa platforma w Polsce, która pomaga poprawić historię kredytową swoich klientów.
Cel to poprawa ogólnego potencjału pożyczkowego obywateli Polski, aby mogli oni prawidłowo korzystać z pieniędzy i osiągnąć nowy poziom mentalnego i materialnego nastawienia do finansów.
Zasada działania:
Korekta historii kredytowej odbywa się poprzez serię mini-pożyczek, które są wydawane klientowi. Kiedy takie pożyczki są spłacane, pozytywne zapisy dotyczące płatnika przekazywane są do Biuro Informacji Kredytowej, co poprawia jego zdolność kredytową.
Jak działa Scorector? Klient kupuje usługę za 249 złotych, w ramach której otrzymuje dobranego pożyczkodawce. Pożyczkodawca udziela pożyczkę z dokładnym harmonogramem spłat na łączną kwotę 1000 złotych, podzieloną na 5 transz. Pierwszą kwotę wpłaty (transza) klient otrzymuje w dniu rejestracji usługi. Klient otrzymuje kolejną transzę po spłaceniu poprzedniej.
Ponadto klient otrzymuje interaktywny kurs powiększenia wiedzy finansowej z grami, dzięki którym nauczy się efektywnie zarządzać swoimi finansami.
Co w rezultacie otrzymuje klient? Podwyższona zdolność kredytowa pozwalająca klientowi na ponowne skorzystanie z usług kredytowych, także na korzystniejszych dla siebie warunkach
Rdzeń GD:
– ruch odmowy parabanków oraz banków
– klienci ze złą historią kredytową, którym oferowane są niekorzystne warunki kredytowe
– klienci bez historii kredytowej – młodzież, studenci, imigranci, osoby, które nie zaciągały pożyczki itp.
– klienci, którzy w przyszłości planują zaciągnąć duży kredyt i ważne będzie dla nich uzyskanie jak najlepszych warunków

Pożyczka Społecznościowa czyli pożyczka od innych osób.

Sprawdź Wpisy w Księdze Wieczystej

Przejrzyj dowolną Księgę Wieczystą, sprawdź wszelkie wpisy zwłaszcza hipotekę dobrowolną jak i tą przymusową, czyli ewentualne wpisy należności na rzecz Skarbu Państwa, np nie zapłacone podatki, skladki ZUS. Usługa jest płatna, ale wyniki są natychmiastowe. Sprawdzisz wpisując sam adres nieruchomości, nie musisz podawać nazwiska właściciela sprawdzanej nieruchomości, ani celu w jakim sprawdzasz.

Z Nami możesz Więcej !!!

Nie pobieramy żadnych opłat, zasze możesz się z nami skontaktować.

Dziłamy głównie przez Internet.