Karty Kredytowe

Karty Kredytowe

Waluty

Informacja kredytowa

Telekomunikacja

Energia

Telewizja

Karty Kredytowe

.Karta Kredytowa to nic Innego jak darmowy kredyt, w zależności od wydawcy karty nawet do 120 dni. Pod warunkiem że po każdym wyciągu spłacasz całkowicie zadlużenie widniejące na tym wyciągu. Obecnie na rynku istnieja zarowno Bankowe Karty Kredytowe jak i Pozabankowe karty Kredytowe.

Zamów Twoją Kartę już Teraz !

Prezentujemy aktualne oferty Kart Kredytowych, Wybierz Swoją już teraz i złóż wniosek o wydanie. Karte przywiezie Ci Kurier. Wystarczy ją aktywawać w bankomacie, telefonicznie, przez Internet lub sklepie i możesz z niej od razu korzystać

Każdy Bank za wybór karty oferuje Ci prezent na start.

Wybierz swój Prezent i złóż odpowiedni Wniosek.

Karty Kredytowe

Tylko Dobre i sprawdzone Oferty

Przedstawiamy Państwu Najlepsze Karty Kredytowe  które pojawiają się na polskim rynku, pod uwagę bierzemy głównie korzyści jak i koszty wynikające z posiadania poszczególnych kart kredytowych. Wiele Banków oferuje jakiś prezent za założenie konta z kartą, długi okres spłaty zadłużenia, brak jakich kolwiek kosztów, lub nawet zwrot części wydanej kwoty w sklepach partnerskich. Dzięki tej stronie łatwiej Ci będzie zdecydować którą kartę wybrać.

Oferty są aktualizowane na bieżąco.

AXI CARD

Karta Kredytowa AXI CARD Jest przygotowana dla takich ludzi jak Ty, zmęczonych procedurami bankowymi, oraz szukających dostosowań przystosowanych do Twoich potrzeb.

Już wiesz Jaką kartę kredytową najlepiej wybrać?

Przedstawiliśmy tu najlepsze karty kredytowe, w krótce dodamy więcej ofert kart i kont bankowych. Dodajemy tylko takie dzięki którym zyskasz coś więcej niż tylko kartę kredyt czy konto.

Revolut CPA many GEOs

Karta Trzynastka
(oferta aktualnie nieaktywna, proponujemy wybrać ofertę podaną wyżej)

Karta pożyczkowa działa podobnie jak kredytowa, z tym że pożyczka w tej karcie nie jest udzielana przez Bank tylko przez prywatną instytucje,(KARTA VISA). Pożyczka jest przyznawana na pół roku w kwocie do 3000zł, różni się tym że nie ma minimalnych spłat miesięcznych.
Oprocentowanie to 0%.
Za wydanie karty 0zł.

Płacisz prowizję tylko od wykorzystanych środków. Po spłacie tych środków możesz z nich skorzystać ponownie. Po prostu wypłacić z karty, lub zrobić nią zakupy.

Przykład: Prowizja wynosi 6,6% miesięcznie. Jeśli wykorzystasz 1000zł i oddasz za 4 dni to do zwrotu będziesz miał 1008,80zł, Jeśli natomiast oddasz za 15 dni to do zwrotu będziesz miał 1033zł. Jeśli natomiast wykorzystasz 1000zł, 500zł zwrócisz za tydzień a drugi za 2 tygodnie to prowizja będzie naliczona za pierwszy tydzień od 1000zł a za drugi tydzień od 500zł.

Wypłacone środki możesz trzymać dowolną ilość dni do 180, gdyż na taki czas zawierana jest umowa.Jednak prowizję należy spłacać w każdym miesi±cu. Po tym okresie Możesz zrezygnować lub przedłużyć umowę. Po pierwszym okresie trwaj±cym 180 dni możesz wnioskować o podniesienie limitu. Maksymalnie do 4000zł. Karta jest rozpoznawalna jako najtańsza pozabankowa karta kredytowa.

 

Z Nami możesz Więcej !!!

Nie pobieramy żadnych opłat, zasze możesz się z nami skontaktować.

Dziłamy głównie przez Internet.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Albert Finanse

Kontakt: kontakt@albertkredyty.pl

(c) 2012-2023 Albert Finanse.

Oferta

Chcesz Umieścić u Nas Link, Reklamę, Artykuł Sponsorowany, Ofertę. Napisz do Nas