Rachunek Bankowy

Konta Bankowe

Waluty

Informacja kredytowa

Telekomunikacja

Energia

Telewizja

Osobisty Rachunek Bankowy - R.O.R

Banki chcą Nas zachęcić, aby to właśnie u Nich założyć Konto Osobiste, czyli Rachunek Oszczędnościowo Rozliczeniowy.  Oczywiście można posiadać jednocześnie konto w kilku Bankach, zarówno krajowch jak i zagranicznych. Najczęściej Banki aby przyciągnąć do siebie klientów oferują nam jakieś korzyści. Jest to albo pewna kwota przelana ma konto od Banku, lub bony, talony, zniżki na zakupy. rachunek możemy również otworzyć w innych instutucjach prawie na cały Świecie.

Otwórz Konto przez Internet

Ponizej znajdują się aktualne dostępne oferty.Po kliknięciu przycisku: „Złoż Wniosek” Najpierw zobaczysz pełną ofertę, następnie możesz złożyć wniosek. Umowę do podpisu przywiezie Ci Kurier. w niektórych przypadkach umowę podpiszesz elektronicznie. W każdym przypadku zwróć uwagę na opłaty, chociaż prowadzenie większości rachunków jest bezpłatne, jednak często pod różnymi warunkami. Oczywiście warto zainteresować się co dany Bank oferuje nam za założenie i korzystanie z konta. Banki często również oferują dodatkowe nagrody za polecenie nowego klienta.

Konta z Premią za Otwarcie i Korzystanie

Każde z Tych Kont otworzysz przez Internet korzystając z tej stony. Możesz również otworzyć rachunki w kilku Bankach i otrzymać kilka premi jednocześnie.

Pozostałe Konta

Konta w zagranicznych Bankach

Revolut to bezpłatne konto obsługujace wiele walut jednocześnie, między innymi PLN czyli Polskie Złotówki.

Otwierając  konto Revolut otrzymasz również Polski IBAN, co ogólnie umożliwi Ci otrzymywanie przelewów w złotówkach, oraz wydawanie ich w Złotówkach. Możesz również przyjmować przelewy w jednej z wielu innych walut z 200 Państw i w prosty sposób w dodatku tanio przewalutować na złotówki i odwrotnie. Co ważne konto jest wolne od Komornika.

Revolut bardzo często proponuje wiele ciekawych ofert i promocji.


Konta Dla Młodzieży i Studentów

Tu Uwaga: Każdy Student jest pełnoletni, więc może sobie wybrać dowolne konto, nie koniecznie dla Studenta.

Z Nami możesz Więcej !!!

Nie pobieramy żadnych opłat, zasze możesz się z nami skontaktować.

Dziłamy głównie przez Internet.

Albert Finanse

Kontakt: kontakt@albertkredyty.pl

(c) 2012-2023 Albert Finanse.

Oferta

Chcesz Umieścić u Nas Link, Reklamę, Artykuł Sponsorowany, Ofertę. Napisz do Nas